Культпросвіт про чілдрен кінофест-2017 в одесі

 

   Щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, що представляє як нові європейські стрічки, так і світову кінокласику. Лауреата Ґран-прі шляхом голосування обирають глядачі. Фестиваль відбувається у двадцяти містах України. 

gallery/чілдрен кінофест 2017_одеса

  4 червня 2017 р. в одеському кінотеатрі "Сінема сіті" завершився четвертий кінофестиваль "Чілдрен кінофест". За час фестивалю глядачі мали можливість переглянути 9 кінострічок європейських та вітчизняних авторів. Деякі фільми із програми фестивалю будуть представлені в дитячій кіносекції в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю 14-22 липня, а також у прокаті кінотеатрами України.

 

  У цьому році Одеса продемонструвала неабияку активність у бронюванні місць на кінофестиваль - квитки закінчились вже наступного дня після відкриття можливості бронювання 15 травня. Бажаючих потрапити на кіносеанси було багато, але ліміт місць єдиного фестивального кінозалу в Одесі, на жаль, було вичерпано. Гадаємо, наступного року організатори врахують ці обставини та збільшать кількість або місткість залів .

 

 Звичайно, що така цікава подія не могла залишитись без нашої уваги, тому пропонуємо свої враження від переглянутих фільмів та фестивалю загалом.

 

 ГО "КультПроСвіт" висловлює подяку

"Чілдрен кінофест" , "Артхаус-трафік" та особисто Олегу Мельничуку за надану можливість перегляду всієї програми кінофестивалю.

gallery/життя кабачка

Життя Кабачка

Чудовий мультфільм для аудиторії від 8-10 років. Через якісну мультиплікацію, майстерно підібраний музичний супровід та зворушливу історію до глядача доносять найголовніше  - яким непростим може бути дитяче життя,коли поруч немає найрідніших - батьків. При цьому мультфільм вчить любити життя, вірити в себе, дарувати любов оточуючим та залишатися людиною у будь-яких життєвих ситуаціях.

Рекомендуємо до сімейного перегляду!

gallery/моллі мун_1

Моллі Мун та чарівний підручник гіпнозу

Переможець "Чілдрен кінофест - 2017"!

Легкий фільм у жанрі фентезі для дітей від 7 років.

Динамічний сюжет та чарівні можливості головної героїні роблять свою справу і від фільму вже не відірватися!

Маленький монстр

Цікавий мультфільм для найменших глядачів від 4 років. Захоплюючий сюжет та незвичайний світ кумедних, іноді трохи химерних, але добрих монстрів запрошує здійснити прогулянку разом із головною героїнею для виконання важливого завдання.

Рекомендуємо до перегляду!

gallery/маленький монстр
gallery/люблю тебе мамо

Люблю тебе, мамо

Прекрасний життєвий фільм для аудиторії від 12 років. Чудова операторська робота, режисура, глибокий життєвий сюжет та переконлива гра акторів занурюють нас у світ хлопчика-підлітка, який ще дитина, але  має вирішувати серйозні питання в дорослому світі, щоб не підвести свою матір та найкращого друга.

 Рекомендуємо до сімейного перегляду!

gallery/вперед до школи

Вперед, до школи!

Позитивний фільм, який змальовує період безтурботного веселого дошкільного життя головного героя, його сім'ї, та друзів. Навіть нудна школа теж може бути веселою та цікавою, особливо коли  з'являються нові обов'язки та перше кохання. 

Рекомендуємо до сімейного перегляду! 

gallery/микита кожумяка
gallery/хлопчик у золотих штанях
gallery/люмьєри
gallery/лапа

Микита Кожум'яка

Це український красивий анімаційний мультфільм для аудиторії від 5 років. Видовищні  пригоди сміливого хлопчика Микити у чарівний магічний світ .

Рекомендуємо до перегляду у 3D форматі! 

Хлопчик у золотих штанях

Фільм розвовідає історію про штани -  звичайні на вигляд, але з магічним секретом. Сюжет детективний та доволі гостросюжетний. Сподобається глядачам від 7 років.

Люм'єри.

Цікавий просвітницький фільм, який повністю складається з фрагментів німих французських кінострічок під чудовий акомпанемент та змістовний коментар за кадром. Фільм переносить глядача у часи зародження кінематографу.

Рекомендуємо до сімейного перегляду!

Лапа

Переможець "Чілдрен кінофест-2016". Фільм засновано на реальних подіях.  Зворушлива історія про собаку-рятівника та його господаря, які врятували не одне життя. 

 Рекомендуємо до сімейного перегляду!

*Фото взято з офіційного сайту "Чілдрен кінофест". Більш детальна інформація про фільми  на сайті "Чілдрен кінофест".

 Аудиторія дуже тепло сприймала всі фільми, співпереживаючи під час сеансу та супроводжуючи фінальні титри кожного фільму оплесками. Виходячи із залу, маленькі глядачі радісно віддавали волонтерам бюлетені з оцінками, говорили слова подяки представнику Чілдрен кінофест в Одесі - Олегу Мельничуку. Доречі, в крайній день кінофестивалю після оголошення Олегом регультатів голосування та слів подяки глядачам, зал почав аплодувати та скандувати слова подяки. Це було справді дуже зворушливо! 

 

 На цій чудовій високій ноті і завершився кінофестиваль у цьому році. Дякуємо за якісну організацію та чудові глибокі фільми, які зачіпають найпотаємніші струни душі. 

 З нетерпінням будемо чекати нової зустрічі, Совеня Чарлі!

 До наступного року , "Чілдрен кінофест"!